Loading...

Новости игровой индустрии › Торрент rss


Первые подробности о GTA V
Update (10/11/12; 12:00).
PlayNews Випуск №42 (2012) MP4
Планети обертаються, час спливає, життя вирує, Diablo проходиться а PlayNews не затримується. Сьогодні ти довідаєшся які цікавинки нам покажуть на E3, яким буде сиквел Сталкера, які проблеми у Дрібном'якеньких та багато іншого. Не відволікайся!
Mass Effect 3 (2012) MP4 {Рецензія + відеоогляд}
Пожертва — ось головна тема Мас Ефект 3. Судний день прийшов. Незважаючи на усі зусилля командора Шепарда, Женці таки увірвалися до галактики і їх першою ціллю стала наша багатостраждальна Земля. Перший Мас Ефект був історією, що оберталася довкола постаті Шепарда — героя, який поступово розкривав свій потенціал. Друга частина була про лідерство та натхнення. Цього разу гра починається із вторгнення Женців у галактику та їх напад на головні планети усіх розумних рас, а Шепард повинен об'єднати війська галактичної спільноти і знайти спосіб назавжди позбутися цих комахоподібних залізяк.
PlayNews Випуск №32 (2012) MP4
Галактику врятовано, Земля продовжує свій неквапний рух орбітою довкола Сонця, а PlayNews виходить за розкладом, хоч на сайті відбулися докорінні зміни. Коротко кажучи, тепер нас буде значно більше… І сьогодні ми розповімо про те хто, скільки і для яких ігор збирає гроші, які проекти і технології готують до виходу та які глюки вигідні українським ґеймерам.
PlayNews Випуск №31 (2011) MP4
Україна епічно відзначає Шевченківські дні, відбуваються концерти, громадські заходи, виходить свіженький PlayNews, і ми поспішаємо розповісти, які межі у безмежної мапи, чого чекати від новенького BioShock'а, яку консоль готують Valve та багато іншого.
PlayNews Випуск №30 (2011) MP4
Ось і скінчилась холодна зима, настала весна, усе розквітає, цвіте, пахне... Десь але не у нас: у нас гормони б'ють по печінці і по нирках, у нас сніг, калабані, похмурі люди і купа новин, які принесуть дещицю світла і радості у нашому ювілейно-тридцятому випуску Плейньюз. Сьогодні побалакаємо про офіційну локалізацію Trine 2, з'ясуємо скільки часу життя поцупить Mass Effect 3, і почуємо імена щасливих переможців конкурсів від PlayUA, усе це та багато іншого після змарнованого місця без реклами. Поїхали!
LeДveUP - перші кроки (Battlefield 3) (2012) MP4
Привіт! Прийшов час свіженького LeДveUP`а, який доречі так і не змінив назву, ми хотіли його назвати "хедшот з ультою через плече у перекиді" але вирішили, що це недостатньо круто. Так от сьогоднішньому ледвеапі поговоримо про третю батлу.
Mass Effect 3 (2012) MP4 {Трейлер}
Епічний трейлер найепічнішої гри року з українським дублюванням від PlayUA! Живи передчуттям моменту першого запуску Mass Effect 3, а Шепард подбає про подальше життя Всесвіту!
Чартівня - №1 Найдивніша зброя в іграх (2012) MP4
Портал PlayUA та журнал «Шпіль!» представляють новий спільний проект -- Чартівня. Це -- рейтинг різних штук у світі ігор, в якому ти можеш дізнатись: в кого чарівніша дупка -- в Трісс Меріґольд чи у Лари Крофт; що крутіше -- фомка Ґордона чи джедайський лазерний меч; та де їздити швидше -- у НФС чи у Ґран Турізмо. Та про це все ми поговоримо у інших випусках Чартівні. Адже тема нашого першого рейтингу -- найдивніша зброя в іграх. Поїхали!
L. A. Noire Сезон 1 Епізод 5 - Прокол
Чергова справа з неочікуваним фінлом. Викрадені авто з легальними документами. До чого цього разу прийдуть Коул Фелпс і його напарник Стефан Бековський у 5 серії еріалу L.A.Noire
< Предыдущая страница    1 2 3 4 5    Следующая страница >

Онлайн
Всего на сайте: 35
- Анонимов: 33
- Авторизированных: 0
-- Команда сайта: 0
-- Пользователи: 0
- Поисковых роботов: 2

Команда сайта:

Пользователи:

Поисковые роботы: Google, Яндекс
Loading...
Loading...
Loading...

Уважаемый пользователь нашего сайта!
Вы используете плагин AceStream/TorrentStream. В последнее время стало известно, что он распространяет вредоносное ПО. Рекомендуем удалить данный плагин.