Loading...

Рецензии › Торрент rss

На нашем сайте вы сможете просмотреть эксклюзивные рецензии на фильмы, книги, музыкальные альбомы и новинки музыки. Отзывы, комментарии и рецензии всегда доступны посетителям сайта!
Геймеры выберут вторую обложку для BioShock Infinite
Студия Irrational предложила геймерам проголосовать за вторую обложку для BioShock Infinite.
Новости пиратов: В Норвегии запретили отслеживать нелегальный файлоообмен в сети
Более пяти лет Департамент Норвегии по защите данных предоставлял юридической фирме Симонсена лицензию на мониторинг и сбор IP-адресов нарушителей авторских прав. Однако праздник на их улице длился недолго.
The Darkness II  (2012) MP4 {Рецензія + відеоогляд}
Не буду тебе переконувати та говорити якісь незрозумілі та пафосні слова, просто розповім чому граю в цю гру і що відчуваю під час проходження рівнів. Я почав грати в цю гру, бо мене зацікавила перспектива мати чотири руки. Коли сів клаву і почав грати, одразу в очі кинулася мультикова графіка, але коли персонажі почали говорити та діяти.
Dear Esther (2012) MP4 {Рецензія + відеоогляд}
Коли під ногами шарудить підсохлий ґрунт, коли прибулий з моря вітер здіймає порохи, коли довкола рясніє суцвіттями невідомих рослин, коли на твоєму шляху трапляються рештки давно покинутих споруд, коли в далині, на протилежному боці острова мигтить червоним вогник радіовишки, коли душа сповнюється естетичним оргазмом, а свідомість вперто відмовляється повертатися до буденності ти починаєш розуміти, що проходиш експериментальний інді-проект Dear Esther.
Mass Effect / Mass Effect 2 (2011) MP4 {Рецензія + відеоогляд}
Представляємо вашій увазі наш огляд перших двох ігор серії Mass Effect. Ветеранам він допоможе згадати про свої пригоди у фантастичному світі майбутнього. А новачки, чиє знайомство з Шепардом і командою почнеться з третьої частини, зможуть заповнити інформаційну прогалину, щоб легше було починати заглиблення у світ Mass Effect.
Dead Island (2011) PC {Рецензія + відеоогляд}
Останнім часом у масовій культурі зомбаки перестали бути втіленням загрози, а найяскравішим посміховиськом: їх мочили та трощили усілякі круті четвірки, круті агенти тощо. Але, коли вийшов перший трейлер Dead Island, всі зраділи, бо он воно, нарешті драма про виживання серед ходячих мерців, серйозний сюжет і душевна музика, яка пробиває на сльозу.
Deus Ex: Human Revolution (2011) WMV {Рецензія + відеоогляд}
Назва: Deus Ex: Human Revolution
Жанр: шутер
Компанія: Square Enix
Розробники: Eidos Interactive
Реліз: 26 серпня 2011 року
Платформи: PC, xbox 360, PS3
From Dust (2011) MP4 {Рецензия + видео обзор}
Знаєте, компанія Ubisoft, мабуть, проклята, або не надто старається. Має чудові ігри, серіали, неймовірні нові проекти, але половина з них, маючи доволі гарні особливості ґеймплею, оригінальні прийоми, стиль, фішки – нудні, мов пенсіонерка, що згадує про роботу компартії. Згадайте лишень: Assasin’s Creed, Far Cry 2, Tom Clancy’s Endwar і так далі. Звісно, потім розробник все виправляє але чому не можна зробити як слід відразу? Ось така приблизно історія вийшла і з грою From Dust, жанр якого, мабуть, не назвеш краще, ніж симулятор Бога.
Portal (2007) {Рецензия}
Речь пойдет о крайне необычной игре, развивающую нынче модную «портальную тему».
Just Cause 2 {Рецензия}
Бравый агент ЦРУ Рико «Скорпион» Родригес возвращается! Что, не очень-то рады? Разумеется — ведь с первым своим появлением в оригинальной Just Cause Рико принес нам много скуки и однообразия. Да еще и подразнил нас огромным потенциалом, но не захотел его раскрыть. Ну да ладно, не будем честить творцов из Avalanche Studios за былые грехи. Прошло уже четыре года. Немало воды утекло, захватив бурным течением все неприятные впечатления.
< Предыдущая страница    1 2 3    Следующая страница >

Онлайн
Всего на сайте: 37
- Анонимов: 35
- Авторизированных: 0
-- Команда сайта: 0
-- Пользователи: 0
- Поисковых роботов: 2

Команда сайта:

Пользователи:

Поисковые роботы: Google, Яндекс
Loading...
Loading...
Loading...

Уважаемый пользователь нашего сайта!
Вы используете плагин AceStream/TorrentStream. В последнее время стало известно, что он распространяет вредоносное ПО. Рекомендуем удалить данный плагин.